Záchádzaš za roh, keď ja z jedného vyjdem.
Nasledujem tvoje kroky tajme v zime.
Cítiš sa v mojej blízkosti tak divne.
Tak sa pýtam, čo ťa privinie?
To čo nie je tak očividné?
Žijeme v paralelných svetoch tak fiktívne,
až sa nám to rúca pri víne.
Po tom prichádza príliv nie?
Potom zase odliv, že?
...a tak sa to opakuje vždycky,
ja a moje zdráhavé výčitky...
Veď viem, že nie som plytký,
ty si hlboká jak nikdy,...
...a mňa baví obliekať si zase tieto jeansy...
#shityphotobyme
#shityphotobyme
