Si
niečo ako wikipédia.
Tí dvaja ľudia ktorí tam sedia.
Keby som vedátor si moja veda.
Viem, že mi je beda,
že sa zahrávam s ohňom,
ale nič iné mi netreba
a ten oheň mi je bohom.
Pýtaš sa kde je moja črieda,
tak tú som nechal bokom.
Ty len postávaš a veci idú krokom.
Nechápem nič sám, rok čo rokom.
pic: http://www.anothermag.com/art-photography/gallery/8760/mike-mandel-people-in-cars/5

Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára